





1 110 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Материал рукоятки | G10 |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 142 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Общая длина | 210 мм мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | 440C |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Товщина клинка | 2.8 мм |
| Форма клинка | drop-point |