



79 ₴
Диск по деревині INTERTOOL CT-3011 призначений для використання з дисковими пилами і болгарками з використанням стійки. Підходить як для поздовжнього, так і для поперечного розпилювання деревини різної твердості. Діаметр диска 125 мм, посадковий отвір - 22,2 мм.
Переваги
Великий ресурс роботи
Завдяки застосуванню високоякісної інструментальної сталі і точній напайці зубців диск має високу експлуатаційну довговічність. Самі зубці виготовлені з надтвердого сплаву с точним алмазним шліфуванням. Їхній перемінний нахил забезпечує точність і чистоту пропилу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,130 |
| Геометрія зуба | АТБ |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Діаметр отвору | 22.2 мм |
| Кут заточування | 12 °С |
| Кількість зубців | 40 Шт |
| Обсяг | 0,000195 |
| Толщина диска | 1.2 мм |
| Швидкість обертання | 12000 об/хв |
| Ширина пропилу | 1.8 мм |